eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 általános csevegő

Go down 
+8
AT89
ivanyos78
speedhun
Darth Atheel
iStroke
borembukkk
dna25
bazooka0
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 11:31 pm

Egyelőre nincsen levédve, de ha már valóban használatban lesz, mindenkitől kérünk egy email címet és azzal szabályozni fogjuk a hozzáférést.

Ezt a hetet arra szánom, hogy kialakítsuk azt a rendszert, ami kényelmes és naponta használatban lehet, után kezdjük a biztonságot szigorítani és kiszelektálni a tagokat.

Egyrészt az inaktívokat kiszórjuk, másrészt valamiféle átvilágítás kelleni fog, mert biztosan van közöttünk kém is. Nekem van is tippem, melyik "újonc" a kém, de egyelőre maradhat, a fontos dolgok amúgy is a háttérben zajlanak.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:37 pm

bazdmeg már megint méjntenensz -.-
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 12:30 am

mire leírtam a válaszomat mindenkinek mindenhova, meg elolvastam a leveleimet, fél-kibaszott-órás main-kibaszott-tenence-t indítottak hogy szakadjanak meg! épp most akartam kaját küldeni az egyik seregtagnak... elmennek a picsába most már tényleg... valahányszor átütjük a románoknál a kötelet, gyorsan fejleszteniük kell valamit, szánalmas, komolyan!

eddig legalább napváltáskor volt meg max napi egyszer, most meg napi hússzor, és össze vissza, kiszámíthatatlan módon -.-
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 12:52 am

Én is ide találtam méjtenansz miatt.

Kár, hogy a többiek nem nagyon járnak ide.
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 4:59 am

Nem nagyon tudok belépni. . .
Vissza az elejére Go down
Lelekoszto

Lelekoszto


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : Kapuvár

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:48 am

hahó!

Megosztok egy kedves kis történetet veletek, ami 5 perce történt velem Smile

Volt szó ugye erről a kis reklámcsíkról. Éppen bőszen fórumozok a laptopomról, amikor egy női hang kezd el nekem beszélni eléggé hangosan. Én úgy meglepődtem ezen, hogy hanyatt estem a székemmel Very Happy Very Happy

Na mondom anyád felkelek és látom, hogy a kedves női hang a reklámcsíkból származik Very Happy

Tanulság: Vigyázzatok a reklámcsíkkal Wink
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:25 am

jaja én is lenémítva szoktam nyomatni hogy kíméljem az erősítőt, de akkor pont játékból léptem ki, feljöttem és én is eléggé meglepődtem Very Happy de van másik is ami pofázik


u.i.: és csodálkozom hogy lassú a net, mikor ilyen szarokat kell betöltögetnie...
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:01 am

csak engem nem enged be 3-4 órája, vagy senkit se?
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 5:21 am

Engem se,csirke.500-as error. lol!
Már jó!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 11:46 pm

Tényleg nem tudom ,miért nem használjuk a fórumot.. Sokkal több infót lehetne beírni, mint az üzenőfalra.
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 7:47 am

Valóban jó lenne itt megbeszélni a közös dolgainkat. Például körlevél helyett is jobb lenne a fórum, mert itt frankón vissza lehet nézni az információkat!
Sajnos még mindig kevesen használjuk! Akár hányszor feljövök, mindig egyedül vagyok.
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 47
Tartózkodási hely : csongrád

általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 3:02 am

mindíg elkerüljük egymást Shocked
a cseten meg szinte csak én vagyok fenn.
de TTomax-al teszteljük a teamspeek-et mert nagy segítség lehet
mire 40 ember begépeli sorakozónál hogy áll 15 perc,elmondani 3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





általános csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
általános csevegő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: