eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Közös akciók

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 7:29 pm

Mivel az erep úgy sem megy, lehet fórumozgatni. Smile

Kinek mennyire tetszett a tegnapi akciónk?

Látható, hogy ha egyelőre túlzott gyakorlati haszna nem is volt, azért igen jól nézett ki és ha minden igaz, a románoknak keményen ellen kellett ütni, az a sebzés pedig más csatából hiányzott.

Egyelőre azt hiszem ilyen nagyobb borításokat tudunk csinálni, de ha igazán hasznosan akarjuk, akkor kb. a 30-ik perc környékén kellene belecsapni a csatákba.

Esetleg azt is megtehetjük, hogy az elején egy kisebbet ütünk, jelezve, hogy ott vagyunk, és olyankor a gyengébbeket is hagyjuk a táblára kerülni. Ez a bázis sebzés arra jó, hogy demonstráljunk. Ha nem veszik komolyan, akkor akár nyerhetjük is vele a csatákat. Ha csak kicsit ütnek bele, akkor a 30. percben megint jól elhúzhatunk. Aztán üthetünk a 60-ikban is, meg 90-nél.
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 9:34 pm

én sajnos utóbbi pár napban elfoglalt voltam, nem is tudtam hogy lesz közös ütés, a jövőben ha ezeket ide kiírnátok mindent megtennék hogy mindegyiken ottlegyek Smile az erepes fórum mit mondjak nem jön be Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 9:43 pm

van megint erepes fórum? :O azt hittem azt már rég bezárták
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:21 pm

Szerintem a század üzenőfaláról beszélt. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:37 pm

amint én lettem az szp, sem én, sem ttomax nem tudtunk rá belépni most meg már maintanence...
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:07 am

ja én az üzenőfalról beszéltem, sry a félreértésért
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 4:42 pm

az biztos,hogy nekem nagyon tetszett Very Happy öröm volt nézni az egység avatárokat
az meg külön jó volt,mikor végre sikerült visszatolniuk a kötelet,a bolgárok ujra áttolták Very Happy
szerintem azt,hogy kicsik és nagyok mikor üssenek,úgyis a sorakozónál dől el.ki van jelen+ hogyan áll a csata
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közös akciók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közös akciók   Közös akciók I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közös akciók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: