eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mindent az UFR-ről

Go down 
+4
Bars Ironclaw
Darth Atheel
ivanyos78
borembukkk
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:27 am

Az UFO linkje: http://egov.dyndns-home.com/v2/jelen.php
Nyugodtan rákattinthatsz, nem fog fájni. alien

Bár azzal kezdtük a toborzást, hogy szarunk az UFR-re, elég drasztikus események történtek, pl. jó 20%-kal csökkent a termelékenységünk a híd elvesztése miatt. vannak, akiket ez nem vág földhöz, de másoknak bizony vagy a tartalékaikhoz kell nyúlni, vagy kevesebbet harcolnak.

Emiatt úgy döntöttünk, hogy mégis csak igénybe vesszük az ufók támogatását. A krediteket mindenki a csapatnak gyűjti, abból lesz olcsó kaja a kicsiknek - cserében ők felhalmozzák a bazookáikat a vész napjaira - és abból lehetnek olcsóbb tankok.

A használata viszonylag egyszerű: Mindig a legutolsó csapatvezetői shoutban ott lesz a linkje, így harc előtt klikkelj rá. Ha éppen nyitva van, akkor másold be a profil linkedet, majd üss a megadott linken lévő csatába. Fontos! Utána le is kell zárnod a jelentkezést, akkor könyvelik csak el a krediteket!

A napi elért kreditet majd közzétesszük és a 3 legszorgalmasabb kredit vadász valami ajándékot fog kapni, pl. egy-egy jutalom tankot.

A mai tapasztalat alapján, a TOP prioritású csata első 5-10 percére szinte mindig nyitnak UFR-t, így akkor nyugodtan bele lehet bombázni ami készen áll. Ha amúgy nincs nyitva, valóban értelmesebb megvárnod a következő kört, hogy ne a megnyert, vagy elvesztett csatát verjük agyon fölöslegesen. Természetesen, ha úgy adódik, akkor ufó nélkül is üssünk bele egy nyerhető csatába, pl. ha a TOP csata jól áll, de egy másik csatában pár ütéssel fordítani lehet, akkor tegyük meg azt.

A kreditek manapság irregeknek állítólag 0.4 HUF-ot jelentenek, a mai napon 10 ember kb. 1500 HUF-ot kalapált össze.

Ez egyrészt baromi kevés, másrészt ebből már futja kedvezményes áru kajára, vagy tankra.

Jelenlegi tervezett árak, az egység "boltjában".

Q5 kaja - 1.5 HUF, maximum napi 100 db igényelhető a pusztakezes és gyengébb játékostársaknak (Darth Atheel koordinálja)
Tank - van 1050 db tankunk (900 db TTomax hagyatéka 150 db LG72 ajándéka), ezeket 25 HUF db/20 max egy nap áron tudjuk eladni. Akik belecsaptak az ufóba, azok ugyanezt megkaphatják 20 HUF/db áron. A bejövő pénz és az UFÓ-ból bejövő pénz a század pénztárba kerül és remélem, ez egy jó darabig fedezi a támogatásra fordítható összeget.

Jöhet mindenféle kérdés.


A hozzászólást Borembukkk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 25, 2011 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 8:52 am

Én csak azt nem értem, hogy miért termelünk ötven egységgel kevesebbet az alumíniumbányában, mikor abból van kettő eredeti régiónk? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Nyersik   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 9:20 am

Mert ország bónusz van, független a területtől. De ez inkább cégezési tanácsadás.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:24 pm

az UFÓ linkjét majd szerkezd bele a nyitó hozzászólásba (edit a hsz tetején) mert kimaradt a nagy leírásban Smile

Ivanyos: így van, nem bizonyos fajtákra van bónusz, hanem összességében mindenre. Ha neked van egy sajtbányád, ami alapon 100-at termel, és mi elfoglalunk egy mézlelőhelyet, akkor nem csak a mézlelőhelyek termelése fog emelkedni 20%-kal hanem mindené, így a sajtbánya is 120-at fog termelni. Ez fordítva is igaz, ha bukjuk a bónuszt, a termelékenység is mindenhol esik, nem csak az adott fajta, hanem mind. Remélem érthetően sikerült példálózni.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Hadvezetés - Ötletek a jobb koordinációra   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:15 am

Lassan, de biztosan elkezdjük a hatékonyság növelését és a jobb koordinációt.

Gondolat ébresztőnek olvasgassátok Fragreg írását (remélem hamarosan visszatér hozzánk):

http://www.erepublik.com/en/article/-had-gy-vezet-s-s-ir-ny-t-stechnika-1826104/1/20

eRepublik advenced for chrome: Itt
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:57 am

és annak mi értelme, amikor azt kérik az UFR-ben hogy csak kettőt üssek le? Nem gond hogy naponta többször is üssek de azért ne két ellenfelenként kelljen már a sebzést bevinnem Very Happy sokkal értelmesebb ha beül egy HMes figyelni a csatát és ha elég sebzés bement lezárja az UFR-t... egy laikos véleménye volt ez nem látok bele lényegesebben a dolgokba ezért kérem h magyarázzátok meg Smile
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:03 am

Nem tudom ti mennyire használjátok a twittert, de szerintem hasznos lenne egyet létrehozni a csapat parancsainak. Akinek van twittere tudja hogy gyorsan, könnyen használható (a szakaszvezető mobilról is simán adhat fel parancsot), gyorsabb mint megkeresni a HKban a legutolsó parancsot, a Military Unit belső fórumán meg nem mindig a legutóbbi parancs van legfelül.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Ufó   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:06 am

Na, emiatt az üss le kettőt miatt anyázott mindenki, mert az a kockáknak van. Szerepe annyi van, hogy nem kell agyonverni egy csatát. Ha sokan vannak, elég, ha mindenki picit üt és a kötél átlendül. Ez olyankor van, amikor nincs kemény csata.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Twitter   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:09 am

Felőlem lehet Twitter is, de sokan nem akarnak játékon kívüli dolgokat használni, meg erre ott a chat és a privát szobák. De kipróbálhatjuk. A század üzenőfalán a vezető utolsó shoutja mindig kívülről is legfelül van, így az a leggyorsabb tájékozódás, ha időben frissül. Ha belépsz, akkor már nem az van legfelül, az tény.

Amúgy fel kell telepíteni az erepublik advancedet és teljesen felhasználóbarát lesz az egész erep.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:24 am

ezekkel az utasításokkal nem kell foglalkozni, egy időben ilyen utasítások voltak hogy "Kill 1,5" meg "kill átát" mostanában meg "kill 100", ami esélytelen... csak odaírnak valami irányadót...
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:26 am

linket, vagy meg se történt! ja meg ez a pulse is érdekel, emlegetik sokat
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:16 pm

sose használtam az erepublik advancedet, mondjuk hallottam már róla... akkor ezek szerint megéri?
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:57 pm

én sem használtam még, bár más majmos kiegészítőket használtam már travian, lord of ultima és egyéb játékokhoz.
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 9:55 pm

Én nem szeretnék semmi pluszt telepíteni...GÁT-ban is utáltam, hogy ezt rakjak fel, azt rakjak fel...ami nekem plusz, az h megírok excelben dolgokat, meg az a nyavalyás UFR-t megtanulom kezelni, de nem akarok még plusz progikat rakosgatni a gépre.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:23 am

Valamiért nem tudok linket betenni.. :/
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:26 am

borem nekem sem engedte ma, húszszor próbáltam meg elküldeni az egyik hsz-t mire rájöttem! nyitóhozzászólásokba engedi csak! de azt meg tudod módosítani visszamenőleg is!
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:00 am

Nyitót akartam írni, de oda sem engedte..
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:18 am

próbáld meg admin alól, elvileg te is megkaptad a jelszavát!
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:01 pm

én kipróbálás szinten felraktam a pulse project-et ,és eddig pontosan számolt What a Face
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 4:22 am

hol lehet egovra regisztrálni? egyszer régen valamit megcsináltam, csak annyi ideje nem használtam csak megnéztem h van-e nyitva UFR...
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 4:40 am

nem tudsz regisztrálni, hanem playerp vagy valamelyik állami fejes beregisztrál téged, és akkor tudsz ott intézkedni. mivel én jártam utána a dolognak, ezért playerp beregisztrált engem, és a passt kiadtam boremnek de másnak nem szívesen adom ki, mert ma pl bandi is úgy járt, hogy tudták páran a jelszavát, és egy olyan csatába nyitottak egovot amibe nem kellett volna, ezért bandit törölték egovról, meg ki is tiltották, szóval kellemetlen következményei vannak :S mondjuk én nem tudok ufr-t nyitni, de pl sereghez én adom hozzá/távolítom el az embereket, stb
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Hadvezetés - Ötletek a jobb koordinációra    Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:00 am

Srácok! Én már régóta használom az erepublik advencet, és ajánlom mindenkinek.
Nagyban megkönnyíti a játékot. Például mindig szem előtt van a piacra kitett cucc, meg egy rakás jó dolog. Telepítsétek fel, mert tényleg jó Cool
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 6:44 pm

chromenál mi kell hozzá? arra is van majom? meg egy link jó lenne bár tudom, gugli a barátom Razz
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:05 pm

na mindegy akkor valamire tök rosszul emlékeztem Smile azért köszi a választ!
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 11:01 pm

Beraktam volna a linkjét, de nem engedi. Gúgliba: erepublik advanced chrome és kiadja
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindent az UFR-ről Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindent az UFR-ről   Mindent az UFR-ről I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindent az UFR-ről
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: