eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 általános csevegő

Go down 
+8
AT89
ivanyos78
speedhun
Darth Atheel
iStroke
borembukkk
dna25
bazooka0
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
bazooka0

bazooka0


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:00 pm

Általánosságban itt lehet 'cseverészni', vagy ha épp nem müxik az in-game kommentelés(késik), érdemes itt folytatni a dolgot.
Vissza az elejére Go down
bazooka0

bazooka0


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:03 pm

A MU-on belüli vásárolható Q5 fegyók mennyiségéről érdeklödnék. Piacon veszem jelenleg, tömve állam bácsi és idegen tankgyárosok zsebét.
Ha egy mód van rá MU-on belül forgatnám a HUF-ot, feltéve hogy nem tartalékolni szeretnénk a fegyókat épp...
Vissza az elejére Go down
dna25




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 10:52 pm

Ha jol emlekszem, Borembukk azt mondta, hogy jelenleg nem lehet tankot venni tole. A bonuszok elvesztese miatt ujra kell gondolnia, hogy mukodjon a rendszer. Egyelore en is veszem a tankot + a sajat magam altal gyartott helcsiket utom el.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Fegyverek   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:26 am

Amíg nem tisztul le minden nettó áron (most kb. 30 HUF) lehet venni.
Vissza az elejére Go down
iStroke

iStroke


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:38 am

na bereggeltem az erepes nevemmel is sunny
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:39 am

ideje volt Very Happy
Vissza az elejére Go down
iStroke

iStroke


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:41 am

Visszaküldtem neked a 200ft-ot és köszönöm a kölcsönt.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 1:43 am

láttam Smile csak közeben a zseniális hadügyesünk beszélgetését hallgatom felvételről és nagyon fááááj XD meg még van egy pár dolgom, aztán figyelek Smile
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 3:00 am

ez a bazooka kikészít teljesen.rakétám 1 sincs, a többi alkatrészből meg 3-4 ááááá Mad
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 3:14 am

nekem most már van 3 rakétám is, de a többiből nagyságrenddel több Very Happy
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 12:46 am

Nem tudja valaki, hogyan tudok avatart feltölteni a profilomba? bounce
Vissza az elejére Go down
iStroke

iStroke


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:04 am

a reklám csík felett rákattintasz a Profile (UCP) és utána a reklám csík alatt az avatarra
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:17 am

úgy látom jó kis tájékozódási pont ez a reklámcsík, de nem lehet valahogy eltűntetni? Very Happy

illetve tegnap feltettem pár kérdést neked, de nem mindre jött válasz. a felső képet lehet pl módosítani? gyűjtőtémákat lehet nyitni? admin felhasználóval nekem nem sikerült, vagyis nem találtam meg, hogy hol kell, pedig a fórum szerkezetéből arra következtetek hogy tuti lehet!
Vissza az elejére Go down
iStroke

iStroke


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:22 am

Darth Atheel írta:
úgy látom jó kis tájékozódási pont ez a reklámcsík, de nem lehet valahogy eltűntetni? Very Happy

illetve tegnap feltettem pár kérdést neked, de nem mindre jött válasz. a felső képet lehet pl módosítani? gyűjtőtémákat lehet nyitni? admin felhasználóval nekem nem sikerült, vagyis nem találtam meg, hogy hol kell, pedig a fórum szerkezetéből arra következtetek hogy tuti lehet!

felső képet lehet módosítani, ez egy skin amit kiválosztottam
elvileg lehet több gyűjtőtémát nyitni a nemzeti gárda mellé
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:26 am

elvileg szerintem is, de gyakorlatilag nem találtam a módját Very Happy

Egyébként tetszik a skin, még illik is a háborús kép ide meg minden, csak később esetleg a század képére szeretném majd formálni a fórumot, hogy benne legyen az egyen avatárunk (ha lesz egyáltalán) meg egyedi dolgok.
Vissza az elejére Go down
iStroke

iStroke


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:27 am

a reklám csíkot nem hiszem, hogy el lehetne tüntetni, sztem ezért ingyenes a forum
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 6:11 am

Valóban elég idegesítő az a csík. Smile
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 4:54 pm

Helló itt is, köszöntem szépen a felvételt:)

Végigfutottam a topikok során, s nagyjából tiszta a kép, de egy kérdésem lenne: hol lehet beadni a közösbe némi zsetont?

Egyelőre pusztakezes bajnokként, ill. a naponta lepottyanó 14 q2 puskámmal csapkodok, de ha megvolt a következő cégberuházásom, utána szeretnék bevásárolni majd MU-n belül tankot, ne külsősöket hízlaljak!

Köv kérdés: az MU avatar-hoz ha jól értem az a kereszt lesz a háttér, s mindenki, aki szeretne olyat, az küldjön egy képet, amit bele lehet illeszteni?
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 5:43 pm

az egyelőre a pusztakezes alakulat avatarja lenne ,de úgy látszik, hogy nincs rá igény, meg jelentkező, szóval egy darabig pihen a projekt.

A század-kasszát én kezelem, szóval ha félárú kaját akarsz venni, nálam kell jelentkezni, illetve nekem kell elutalni az árát, ha tankot, akkor Tatar a felelős a témában. avatárt szívesen készítek, de az egyelőre nem lesz "egyen". Ha félárú kaja kell ahhoz viszont először jelentkezned kell a DVL alakulatban, ami szintén az én irányításom alatt áll, de mivel pusztakézzel harcolsz, ezért eleve oda tartozol. remélem mindent sikerült megválaszolnom.
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 5:57 pm

Japp, köszi! MU Shout-ba írtam, hogy szívesen írok vmi excelfélét a könyveléshez, késő délután-este vmikor össze tudunk futni vmi chaten esetleg skypeon?
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:18 pm

Atheel, haverom igazi vérbeli kétkattos ezért nem akar csatlakozni semmilyen Unithoz ehhez sem, de amit meséltem az alapján tetszik neki a Gárda nagyon, és azt mondta hogy szívesen támogatna minket néhány tankkal. Azt is hozzád küldje? Vagy máshova?
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:59 pm

Én a kajáért és zsoldért vagyok felelős, a tankokért Tatar a felelős, Borembukkk erre őt jelölte ki.
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:03 pm

Új Mission!

A True Mercenary 1. fokozatához már nem kell a BH medál, éljenéljen:) És ad 500 pénzt meg egy csokit.

A 2. fokozata meg az új medálnak az ötöde, 5 országban kell szétcsapni 25 embert hozzá.

Azt megmondaná valaki, hogy a Full Power Ahead Mission-ért és a Finished Products-ért mi a jutalom?Smile
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:11 am

Valami 10 erő és csoki asszem.
Vissza az elejére Go down
RMark95

RMark95


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 27.

általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 7:00 pm

Helló!
Mér van az, hogy a közös dokumentumot egyszerre vagy 10 000 vendég nézi?
Mi lesz ha valami nemnormális átírogatja és elmenti?
Csak kérdem mert fura volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





általános csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: általános csevegő   általános csevegő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
általános csevegő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: