eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egység avatar

Go down 
+12
vityu
Lelekoszto
Recsek
RMark95
speedhun
TTomax
ivanyos78
AT89
Darth Atheel
Bars Ironclaw
bazooka0
borembukkk
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 5:05 pm

Azt pont nem találtam, ami olyan, mint a többieké. Razz
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 1:39 am

pedig volt, csak vissza kéne lapozni!

de tessék, kicsit finomítottam a legutóbbin, itt van egy vadi új!

Egység avatar - Page 5 Boremsokadik
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 2:03 am

Franc essen bele, kicsiben nagyon bután nézek ki a bokrok mögül. Sad

Picit feljebb tudod vinni a fejemet? Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 3:36 am

Egység avatar - Page 5 Boremmegsokadikabb
Vissza az elejére Go down
urenergyvampire




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 31.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:47 am

felrakjátok netre psd-ben? mert akkor megcsinálom magamnak. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 9:59 am

nem tudok PSD-t feltölteni ahhoz egy filemegosztón regisztrálni kéne azt meg kihagynám... de megcsinálom neked szívesen, vagy elküldöm az alapot (bár akkor eléggé korlátozott lesz a többi része)
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 6:35 pm

Egység avatar - Page 5 Cha50

Első nekifutásra ilyen lett. Psd-ben továbbra sem tudom képmegosztóra feltölteni, illetve egy nem várt "probléma" lépett fel: a koponyák 1000 erő után jártak, és borem kérésére 5 darab a max. viszont neked 6900-as erőd van, tehát valahogy jelölnöm kellett. Az ötlet az hogy az egyik koponyát átfordítottam inverzbe, és egy vöröses fénnyel ki is emeltem.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 7:13 pm

Nem tetszett figyelni. Razz

Én azt írtam, hogy a sebzés után járjanak a koponyák. 1000 sebzés után 1 koponya

én így 3 koponyás lennék és valószínűleg jó sokáig kiférnének.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 8:16 pm

igen de ha ránézek valakinek az adatlapjára egyből látom, mekkora az ereje, a sebzéshez meg mindenkinél számolgatnom kellene, és így is van bőven könyvelni írni osztani és csinálni valóm. plusz így a század nagy része hozzám hasonlóan 0 koponyás lenne az meg nem menő...
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:23 pm

Pedig milyen menő lenne, ha elérnéd az 1 koponyát. Smile

Mellesleg ha advanceddel nézel meg valakit látod a sebzését is, és lassan meg lesz a bevetési oldal, onnan is láthatóak lesznek majd a statok. De, semmi nincsen kőbe vésve, ami a többségnek tetszik, azt lehet csinálni.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 10:39 pm

az a baj az egésszel hogy én tegnap elvileg leszedtem az advencedet, és újraindítottam a chrome-ot de még mindig semmi változás....

egyébként új ötlet: mindenkinek elmentem majd psd-ben az avatárját, és a középső pajzson nem koponya lesz hanem az aktuális rangjelzésre, és Felülre tenném ezentúl az erőt (vagy ha annyira akarod, a sebzést) jelző koponyákat. Nos?
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 12:24 am

Nem vagyok dizájner, fogalmam sincsen mi hogyan néz ki jól, de az én képemmel vicces a koszorú és kicsiben sem mutat túl jól.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 1:36 am

ezt már mondtad Very Happy de cézár koszorút viselt elég sűrűn, szóval törődj bele szerintem Very Happy
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 1:38 am

Nem törődök, mert ez olyan, mint ha valami randa szakálla lenne. Razz
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 1:53 am

borem, szerintem most benned van a hiba Very Happy
Vissza az elejére Go down
urenergyvampire




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 31.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:58 am

Egység avatar - Page 5 FantasyFirePhoenix

akkor ezt kéne bele Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 7:49 am

nabazd, most már értem, miért magadnak akartad megcsinálni XD oké mindjárt nekiállok! Very Happy

szerk: első bátortalan nekifutásra ilyen lett:

Egység avatar - Page 5 Energyvampire
Vissza az elejére Go down
urenergyvampire




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 31.

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 9:16 am

én mondtam, hogy egyszerűbb, ha én csinálom Very Happy
amúgy jó lett, köszi Smile
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 9:55 am

Szia Darth Atheel!
Még nem köszöntem meg az avatarom!Köszönöm szépen! Az alap hátteret fel tudnád tenni?Mert láttam linkelve,de nem találtam meg!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 4:12 pm

nem volt az alap feltéve, csak a default avatár, az a magyar címeres! az alapot max jpg-ben vagy png-ben tudom feltenni, psd-ben, amiben jól szerkeszthető lenne, sajnos nem!

és nincs mit! Smile
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 8:55 pm

Darth Atheel írta:
nem volt az alap feltéve, csak a default avatár, az a magyar címeres! az alapot max jpg-ben vagy png-ben tudom feltenni, psd-ben, amiben jól szerkeszthető lenne, sajnos nem!

és nincs mit! Smile
Nekem ez a fehér keresztes fekete háttér kellene... rájöttem,hogy a mostani avatar túl csicsás,BH-n alig látszik belőle valami!Jó lenne egy kettöskeresztet belerakni,mint ahogy az elitnek van,az nekem nagyon bejövős!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 11:06 pm

az előző kémiai jeles valóban jobban látszott. ilyesmire gondoltál? nem akarom majmolni az eliteseket...

Egység avatar - Page 5 Ttomax

A színek nem lettek az igaziak, meg az elrendezés se csak közben a fusz-ba is megpróbálnak beolvasztani, meg cikket is írok meg még egy pár dolgot csinálok, de ha valami ilyesmire gondoltál, mondjad és megcsinálom rendesen!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 12:50 am

Nézegetve a Székely Légió avatárját egy ötlet jutott eszembe, és ha már eszembe jutott, gyorsan meg is valósítottam:

Egység avatar - Page 5 Testavatarlvl2

Ez a sajátom (a cikksorozatban emlegetett M3 Lee "Acélpizsamás" tankkal az eddigi XS Stock Light Freighter helyett) Az alap pedig ugyanez csak a tank nélkül.

Ami változott: A felségjel nem háttérként, hanem pajzsként van jelen. A koszorú nem öleli teljesen körbe (Borembukkk örülhetsz! Very Happy ) a koponyák pedig a koszorún vannak rajta pici ívben (az ezen a képen nem látszik, de az alapon igen) Ha még nem ért el egyetlen koponyát sem, akkor az aktuális rangjának az ikonja lesz ott. Ezt már lekicsinyítettem hogy ne nagyon nyomorítsa össze ha felteszem kipróbálni, és itt van az eredeti alap a zöld koszorúval és koponyákkal, kép nélkül:

Egység avatar - Page 5 Avatarlvl2

Nem mondom hogy cseréljük le azonnal, csupán eszembe jutott ez az ötlet, és kíváncsi vagyok a fogadtatásra! Smile
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 1:09 am

Darth Atheel írta:
Nézegetve a Székely Légió avatárját egy ötlet jutott eszembe, és ha már eszembe jutott, gyorsan meg is valósítottam:

Egység avatar - Page 5 Testavatarlvl2

Ez a sajátom (a cikksorozatban emlegetett M3 Lee "Acélpizsamás" tankkal az eddigi XS Stock Light Freighter helyett) Az alap pedig ugyanez csak a tank nélkül.

Ami változott: A felségjel nem háttérként, hanem pajzsként van jelen. A koszorú nem öleli teljesen körbe (Borembukkk örülhetsz! Very Happy ) a koponyák pedig a koszorún vannak rajta pici ívben (az ezen a képen nem látszik, de az alapon igen) Ha még nem ért el egyetlen koponyát sem, akkor az aktuális rangjának az ikonja lesz ott. Ezt már lekicsinyítettem hogy ne nagyon nyomorítsa össze ha felteszem kipróbálni, és itt van az eredeti alap a zöld koszorúval és koponyákkal, kép nélkül:

Egység avatar - Page 5 Avatarlvl2

Nem mondom hogy cseréljük le azonnal, csupán eszembe jutott ez az ötlet, és kíváncsi vagyok a fogadtatásra! Smile
Váou!Ez nagyon vagány! What a Face
Alul a középsö halálfej helyére a katonai rangod kellene!
És én a babérlevelt is kivenném,elaprózza!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 2:41 am

ha beteszed a rangjelzést, mint ahogy az enyémben van, nem tudod hová rakni azt a plusz egy koponyát. már végigpróbáltam minden lehetőséget. A másik meg hogy ha kiveszem a koszorút, akkor meg már átesünk a ló túloldalára és túl egyszerű lesz, nem lesz mire rátenni pl a rangjelzést, és nem lesz ami keretbe foglalja az egészet.

Neked pl ütésnél úgy nézett ki a koszorú miatt mint ha már alapon CH lennél, mikor meg CH lettél az ő koszorújuk pont lefedte a miénket, szóval we are born to be BH! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egység avatar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egység avatar
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: