eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egység avatar

Go down 
+12
vityu
Lelekoszto
Recsek
RMark95
speedhun
TTomax
ivanyos78
AT89
Darth Atheel
Bars Ironclaw
bazooka0
borembukkk
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:45 am

hát a cikkírás azért ennél valamivel jobban megy Embarassed albino
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:10 am

Darth Atheel írta:
hát a cikkírás azért ennél valamivel jobban megy Embarassed albino


Haver , ne szerénykedj.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:32 am

A legegyszerűbb a legjobb. Smile


Esetleg alulra valami sima csíkot egyszerű betűkkel, hogy eltakarja a szobor alsó részét. De az is jó, ha egy sima felirat nélküli cuccot teszel oda, aztán aki akarja, az csicsázhatja magának, pl. nekem oda lehet pakolni a régi egységeim avatarjati, de ki lehetne írni a nevet, vagy az alakulat nevét, vagy akármit.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:49 am

Végső ötletem. Smile

Az alsó csíkon legyenek halálfejek.

1 halálfej 0-1000 sebzésig
2 halálfej 2000-ig
3 halálfej 3000-ig
4 halálfej 4000-i
5 4000 felett

Legalább lesz egy kis motiváció az edzésre, meg a rank gyűjtésre. Smile
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: király!   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 9:33 am

king Nagyon jók az új avatarok, Atheel, te egy zseni vagy! lol!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 9:52 am

Egység avatar - Page 2 Avatarivanyos1

Ivanyosnak, első próbálkozásra! Jó képet küldtél, kb a másodperc tört része alatt tudtam tökéletesen körbevágni, a dilemmámat egyedül az okozta, hogy a koszorú elé vagy mögé tegyem... mögé egy kicsit fura volt, de ezzel sem vagyok 110%-ig megelégedve, mindenesetre első nekifutásra ilyen lett!

Köszi a türelmet csak még be kellett fejeznem a cikkemet Very Happy

Borem: a statisztika nem rossz ötlet, csatánál túl kicsi, meg aki nem érti úgysem tudja mi az, de nagyban, számunkra érthető lenne... viszont én nem egy alsó csíkban képzelem el hanem oldalt egy függőleges csíkban... majd még meditálok rajta, és csinálok mintát hozzá, több verzióban is, most viszont elhúzok aludni, mert leesek a székről! vagyis előtte még jó lenne elkapni egy ufót Razz
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 10:16 am

Ezek nekem nagyon tetszenek! cheers
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:43 pm

Ne szerkesszek neked bele valamit? Very Happy Csak így meztelenül használod? Very Happy Amúgy hogy tetted fel azt a verziót? elvileg csak jpg-t fogad el, és az üreseket png-ben tettem fel!
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:15 pm

Ha közben még alakulna, akkor az enyémről és vedd le lécci a csilivili feliratot, ha bejönnek a halálfejek:)
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:09 pm

ezek az avatárok nagyon ott vannak cheers én is szeretnék ,ha lehet bounce
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:15 pm

küldj hozzá alapanyagot!

AT: oké úgy látom a felirat nem jött be nálatok, azt majd újra gondolom még a nap folyamán Smile
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:24 pm

Darth Atheel írta:
Ne szerkesszek neked bele valamit? Very Happy Csak így meztelenül használod? Very Happy Amúgy hogy tetted fel azt a verziót? elvileg csak jpg-t fogad el, és az üreseket png-ben tettem fel!
De,kellene bele valami csak,még nem tudom mi... Very Happy Hogy raktam fel? Átírtam a kiterjesztést .jpg-re TC-ben... azonnal nem sipákolt,hogy png... Wink
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:25 pm

nekem onnantól általában baszik megnyitni -.- át kell konvertálnom ps-ben vagy valami fotószerkesztőben... :S
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:33 pm

Darth Atheel írta:
nekem onnantól általában baszik megnyitni -.- át kell konvertálnom ps-ben vagy valami fotószerkesztőben... :S
A PS nem is nyitja meg,ha átírod a kiterjesztést,de az erep elfogadja hibátlanul a .png-t .jpg-re irva... ha szerkeszteni akarod,akkor csak visszaírod .png-re..
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:56 pm

ha megírod hogyan kell elküldeni megteszem confused
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:00 pm

trükkős Smile

Speedy: imageshack-ra feltöltöd és belököd a linkjét, az nekem tökéleres, vagy kérsz egy mailcímet és elküldöd arra!
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:02 pm

ja és kérném a halálfejeket is ,mert én rettenetes akarok lenni pirat
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:12 pm

inkább a mail ,mert én gömb vagyok nem kocka Shocked
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:16 pm

Akkor szavazásra bocsátanám, mégis milyen koponyát tegyünk ki?
Egyelőre csak gugliba rákerestem és az első 10 oldal legszimpibb találatát beteszem ide eredetiben. természetesen megfelelő méretben háttér nélkül fognak majd az avatárra kerülni.

Valszeg jó nagyok lesznek, de most nem szórakozok velük mert megint vihar van, és a netem haldoklik...

1
Egység avatar - Page 2 90-red-skull
Ez egy kis stilizált, egész jól néz ki.

2
Egység avatar - Page 2 Evil_skull
Ez teljesen egyszerű, visszafogott design-hez.

3
Egység avatar - Page 2 Infantry_Skull_by_ckirkillustr8
Katonai, valszeg a feliratot leszedném de az m4-eseket meghagynám keresztbe.

4
Egység avatar - Page 2 Skull_crossbones_photosculpture-p153317613674137178q9l0_400
Realisztikus darab.

5
Egység avatar - Page 2 How-to-draw-jolly-roger-skull-and-cutlasses
Kalózos kardos.

6
Egység avatar - Page 2 Cyborg_skull_1
Gépkoponya, egész ötletes.

7
Egység avatar - Page 2 Skull
Ez egy régi darab, emlékszem hogy évekkel ezelőtt egy egyéni M.A.G.U.S. karakterlaphoz már felhasználtam.

8
Egység avatar - Page 2 Skull%2Bpics-1
Ez ilyen nagyon gonosznak szánt.

9
Egység avatar - Page 2 Skull_Headphones_Cigarette_by_pleasenojunkthanks
Megmondom őszintén nekem hirtelen ez ragadta meg a fantáziámat, és ez tetszik a legjobban.

Eszembe jutott egy olyan verzió is, hogy mint a medálok ezeket is úgy használjuk fel, pl "zabhegyező medál" lenne az egyik koponya "űberkiller" lenne a másik kopolya, "cikkíró" lenne a harmadik stb (most csak random mondtam dolgokat) és azokat is lehetne halmozni, pl valaki lehetne kétszeres cikkíró átfedésbe rakott két cikkírós koponyával, meg lehetne háromszoros űverkiller 3 átfedésbe rakott űberkiller koponyával... viszont tartok tőle hogy ez meglehetősen túl fogja bonyolítani az avatárt, és úgy járunk mint a többiek, hogy túl csicsás lesz, kicsibe nem fog látszani, és elfelejtjük hogy a kevesebb néha több....

Mindenesetre ezt most szavazásra bocsájtom és remélem nem megy el a netem a vihar miatt!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:22 pm

Na a speedy avatarjának hátterével iszonyatosan megszenvedtem, aztán leradíroztam végül egy fél óra alatt, és lementettem jpg-be. akkor vettem észre, hogy bizony az alsó fekete keresztes háttér bizony elszaródott, és újra be kell rakni, semmi gond, gondoltam, berakom alá egy rétegben... na igen ám, itt basztam el a dolog Very Happy ugyanis a jpg nem menti a rétegeket, szóval kezdhettem volna előről a háttér leradírozását egy az egyben, ehelyett egy köztes megoldást alkalmaztam: az én hátteremet kezdtem leradírozni a hibás avatárról, aztán pedig hozzá pászítottam alulra az új réteget... hát ilyenre sikerült :S

Egység avatar - Page 2 Avatarspeedy2

ez pedig AT-é felirat nélkül.

Egység avatar - Page 2 Avatarat2
Vissza az elejére Go down
speedhun

speedhun


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.
Age : 48
Tartózkodási hely : csongrád

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:30 pm

ha a koponyák is rá kerülnek ,tényleg rettenetes leszek Very Happy köszönöm szépen pirat pirat pirat pirat
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:31 pm

de még mindig nem mondta senki hogy melyik koponya legyen, pedig adtam 9 választási lehetőséget plusz ötletet is!
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:37 pm

Szerintem a katonai koponya a legjobb, felirat nélkül. Egyetértek, nem kéne túlbonyolítani, mert nem lesz egyértelmű, hogy melyik koponya miért van. Sztem jó ötlet az avatáron viselt koponyák számát az erő alapján osztani, egyébként haláli jól néz ki:) Az avatáromat köszönöm, majd ha lesz megegyezés koponyaügyben, a véglegest küld át majd pls e-mailben:)
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:55 pm

A 3-as vagy a 8 koponya...szerintem Smile
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 8:58 pm

Ezt a fejet nekem esetleg rá tudod rakni?
Egység avatar - Page 2 Transformers2
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egység avatar - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egység avatar
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: