eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egység avatar

Go down 
+12
vityu
Lelekoszto
Recsek
RMark95
speedhun
TTomax
ivanyos78
AT89
Darth Atheel
Bars Ironclaw
bazooka0
borembukkk
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:07 am

Nem rosszak.. Az Exterminatusos halálfejes kereszttel mit tudnál kezdeni?
Nekem nagyon tetszett, mert rögtön felismerhető és nagyon állat. Persze nem rossz ez a kereszt sem, de valahogyan nem annyira letisztult és kicsiben furán néznek ki.


Egység avatar - Page 6 Exterminatus_avatar_2_www.kepfeltoltes.hu_

Egység avatar - Page 6 Exterminatus_avatar_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:13 am

és ha ez a kereszt van háttérben ,azt hogy teszed utána már egyedivé? Bármit raksz bele, kitakarja, és úgy már semmi értelme. vagy hová akarod ezt a keresztet? háttér nélkül nincs meg?

amúgy meg az exterminatussal az a baj hogy annyi a köze a magyarokhoz mint britny spearsnek az énekléshez: ez egy Warhammer40K-s kifejezés, egység, illetve jelkép, mi meg nemzeti gárda lettünk szóval inkább a magyar jelképeket kellene nyomatni.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:38 am

No mindegy, azért valami ilyesféle kellene, legalábbis nekem egy ilyen is tetszene. Tudom, túlzásba viszem, de mit tegyek, nekem az avatar nagyon tetszett.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 8:08 am

azt értem hogy tetszik de a kérdésemre nem válaszoltál. most ezt a koponyák helyett akarod, vagy háttérnek, vagy hova?
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:18 am

Darth, ezt megcsinálnád nekem úgy,hogy a kettöskereszt legyen középen,és esetleg aranyszinü legyen a babér?Illetve ugyanezt,csak aranyszínű babérral,kereszt nélkül.. éppen most raktam fel magamnak,és nekem nagyon bejön!Köszi!
Egység avatar - Page 6 Avatarlvl2
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:04 pm

Galéria, válogass

Túl sok, úgyhogy inkább be sem teszem ide. Kurvára idegesítő hogy 10millió verzióban van fenn a magyar címer, de mindegyik olyan hányadék minőségben és felbontásban hogy kvázi használhatatlanok... de ha lekicsinyíted, már nem tűnik fel csak nagyban.

Borem, ennél jobban nem tudtam sem körbevágni sem beépíteni a keresztedet, de ez akkor sem lehet háttér, nem is értem hogy hogy gondoltad.

Egység avatar - Page 6 Boremnagyonsokadik
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:14 pm

[quote="Darth Atheel"]Galéria, válogass

Túl sok, úgyhogy inkább be sem teszem ide. Kurvára idegesítő hogy 10millió verzióban van fenn a magyar címer, de mindegyik olyan hányadék minőségben és felbontásban hogy kvázi használhatatlanok... de ha lekicsinyíted, már nem tűnik fel csak nagyban.

Köszönöm!!! cheers
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 12:49 am

Köszi!

Az az igazság, hogy szerintem is magamnak kellene kísérletezgetni, mert fogalmam sincsen mi hogy nézne ki, és milyen lenne kicsiben az egész. Már arra is gondoltam, hogy babér nem kell, az egyik sarokban lenne a kereszt (jobb pl.) aztán jönne egy víszszintes tábla a felirattal és egy függőleges a rangjelzéssel, de fingom nincsen hogy nézne ki. Smile

Ha a képeket külön fel tudod tenni, a többi megoldom szerintem.

1. fehér kereszt
2. koponyás kereszt
3. a kép rólam.

Bár, ha ezt lehet csinálni gimp-ben is, akko rnekiesek. Melyik funkcióval lehet kivágni a képeket?
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:31 am

radírral csinálom Very Happy ez a táblázós módszer már ernstnél sem vált be!
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 3:37 am

Lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert kaptam egy 3 napos temp bant multizásért. Smile

Röhej, hogy 3 gépen játszom, de egyiken sem volt egyetlen kari sem regelve.
Mindegy, megkérdezem nalaját, ő nála mi volt a megoldás.
Vissza az elejére Go down
TTomax

TTomax


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.
Age : 49
Tartózkodási hely : Manchester

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 4:09 am

borembukkk írta:
Lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert kaptam egy 3 napos temp bant multizásért. Smile

Röhej, hogy 3 gépen játszom, de egyiken sem volt egyetlen kari sem regelve.
Mindegy, megkérdezem nalaját, ő nála mi volt a megoldás.
Na neeeeeeeee!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:03 am

márpedig visszajössz, mert már megcsináltam a rétegenkénti mentést, ne legyen feleslegesen! pedig közben választási vitát rendeztem meg cikket írtam meg most üttetek Very Happy


Itt a galéria a három kért képpel.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 9:41 am

Köszi, de én a teljes keresztes hátteret kérném, ha lehetne. Most lesz 3 napom, hogy megcsináljam. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 6:32 pm

Ennyi variálás után most már ajánlom, hogy jó legyen Very Happy


Amúgy a kaja meg tankosztással bajban vagyunk ha esetleg volna valami mentő ötleted, az jó lenne mert én máris kifogytam a kajából úgy hogy még nem is osztottam csak kenaunak a munkája után.

Egység avatar - Page 6 Kereszt2
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:04 pm

Nincsen semmi ötletem. Ott van nálam egy rahedli kaja. Kibee-nek van Q5 cége vele dumáljatok. Aztán a 3 nap után elküldöm mindenkinek a cumót.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:33 pm

Így milyen lett az avatarom? Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 12:35 am

nagyon összenyomtad a fejet. de egyébként én is ezt mondtam hogy a koponyákat a katonás koponya helyett fel lehetne használni és annyi. mondtad hogy nem te háttérnek akarod Very Happy erre ugyanazt csináltad amit én felvetettem Very Happy tőlem lehetnek ezek is a katonás koponyák helyett rangjelzésnek!
Vissza az elejére Go down
bazooka0

bazooka0


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 1:27 am

borembukkk írta:
Lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert kaptam egy 3 napos temp bant multizásért. Smile

Röhej, hogy 3 gépen játszom, de egyiken sem volt egyetlen kari sem regelve.
Mindegy, megkérdezem nalaját, ő nála mi volt a megoldás.

nem az ip-t nézik , hanem a gyanusan sok reflinkest, vagy az utalásokat.

alám ha regel/tetek valakit, mindig mondom neki hogy feltétlen irjon levelet bármilyen donate elött.
ha már "beszélgetsz" valakivel az nem lehetsz te, ergo nem lehet multi.

de amugy ennyi erövel bárkit banolhatnának akinek donateztak vmilyen összeget is.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 1:48 am

bazooka0: én egyszerre két msn-re voltam bejelentkezve és úgy csináltam egy hármas beszélgetést, hogy abból kettő én voltam, és így összezavartam valakit de keményen XD saját magamnak válaszolgattam meg ilyenek Very Happy Aki tud az tud Very Happy

Amúgy meg faking méjntenensz már megint -.-
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 5:46 am

Darth Atheel írta:
Nézegetve a Székely Légió avatárját egy ötlet jutott eszembe, és ha már eszembe jutott, gyorsan meg is valósítottam:

Egység avatar - Page 6 Testavatarlvl2

Ez a sajátom (a cikksorozatban emlegetett M3 Lee "Acélpizsamás" tankkal az eddigi XS Stock Light Freighter helyett) Az alap pedig ugyanez csak a tank nélkül.

Ami változott: A felségjel nem háttérként, hanem pajzsként van jelen. A koszorú nem öleli teljesen körbe (Borembukkk örülhetsz! Very Happy ) a koponyák pedig a koszorún vannak rajta pici ívben (az ezen a képen nem látszik, de az alapon igen) Ha még nem ért el egyetlen koponyát sem, akkor az aktuális rangjának az ikonja lesz ott. Ezt már lekicsinyítettem hogy ne nagyon nyomorítsa össze ha felteszem kipróbálni, és itt van az eredeti alap a zöld koszorúval és koponyákkal, kép nélkül:

Egység avatar - Page 6 Avatarlvl2

Nem mondom hogy cseréljük le azonnal, csupán eszembe jutott ez az ötlet, és kíváncsi vagyok a fogadtatásra! Smile


Na ez ütős lett. Nagyon tetszik az új dizájn! Én is feltétlenül ilyet akarok, ha elértem a 3000 strengh-et. Persze akkor már 3 koponyával!!! lol!
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: egységavatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 5:49 am

De az Árpádsávos pajzsot én visszatenném, de így nagyon jó, hogy a koszorún vannak a koponyák! king
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:08 am

de most akkor a borem féle koponyák legyenek rajta, vagy a solideres?

Egység avatar - Page 6 Ivanyossimakoponya
Egy sima

Egység avatar - Page 6 Ivanyotermkoponya
Egy fordított
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: egységavatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:37 am

Jók lettek, elmentettem mind a kettőt, Egyenlőre nem tudok még dönteni közöttük, de majd föl csak akkor teszem, ha megvan a háromezer erő!
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:38 am

az még kicsit odébb van Very Happy
Vissza az elejére Go down
ivanyos78

ivanyos78


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: egységavatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 8:46 am

Egy kicsit cheers de eljön az hamar bounce
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egység avatar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egység avatar
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: