eNemzeti Garda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Erepublik Nemzeti Gárdájának foruma
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egység avatar

Go down 
+12
vityu
Lelekoszto
Recsek
RMark95
speedhun
TTomax
ivanyos78
AT89
Darth Atheel
Bars Ironclaw
bazooka0
borembukkk
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 8:13 am

Mivel elbaxott önkéntesek vagyunk, nem lesz kötelező avatar, de nekem tetszene, ha lenne valami, amit közösen felvehetünk, ha ünnep van, vagy éppen olyan közös akciót szervezünk, ahol jó ha látják.
Dodo-t már megkértem, hogy csináljon valami überbrutál gigamega cuccot, de várni kell, mert nem tud most rajzolni. Az árát természetesen én fizetem.

Azonkívül szintén befizetek nála egy személyre szabható dizájnra és azt is megcsináltathatom mindenkinek, aki szeretné. Ahhoz az kell, hogy mindenki adjon egy képet, ill szöveget, amit majd Dodo belebiggyeszt.

Páran szeretnek Photoshoppal bűvészkedni, felőlem ők is leadhatnak dizájn terveket és egyiket sem tilos hordani, sőt ha jobb, mint Dodoé, akkor az lehet a hivatalos avatarunk.

Szintén felvetődött, hogy az egységen belül is alakulhatnak kisebb csapatok, pl. a pusztakezes kezdők csapata már létre is jött, Darth Atheel vezetésével, ők simán hordhatnak külön avatart. Ugyan így lehet a tankajinknak külön csapata, és a "középosztálynak", akik nagyjából egy időben harcolnak.

Tehát, mindent szabad, semmi nem tilos.

Minden ötlet, vélemény, terv jöhet ide. Pl. mi szerepeljen a megrendelt avataron. A szempontokat megmondom Dodonak, aztán úgy is ő fogja megcsinálni. Én már rájöttem, hogy minél tágabb teret adunk egy művésznek, annál jobb lesz az elkészült mű. Smile

Vissza az elejére Go down
bazooka0

bazooka0


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 12:28 am

nekem ez picit sok:)

De ha lesz egység avatar hozzászerkesztem az enyémhez.

értek photoshophoz, de se idöm nem lenne megcsinálni, meg sztem dodo jobban benne van a témában;)
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:01 am

hát gárdaként lehet valami fegyvernek kellene lennie rajta? egyéb ötletem nincs
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Avatar   Egység avatar I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:11 am

Biztosan nem lesz kötelező. Az is felmerült, hogy csak egy "kitűző" legyen, amit rá lehet tenni az egyéni avatarra. nekem pl tetszene az Exterminatus halálfejes avataráról a kereszt, mint kitűző, de ugyebár az már foglalt. Smile
Vissza az elejére Go down
bazooka0

bazooka0


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 5:34 pm

itt miért nincs még avatarod a fórumon borem:)?
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 8:56 pm

Bár nem vagyok egy Superdodo, de én ezzel álltam most elő:

Egység avatar Gardaavatardefault
Default, egyéni arckép nélküli verzió.
Egység avatar Gardaavatarempty1
Normál, egyéni avatár beszerkesztésére alkalmas verzió katonáinknak.
Egység avatar Gardaavatarempty2
És egy arany-koszorús/színsémás avatár a "Vezérkarnak" (Jelenleg TTomax, Borembukkk, Tatar, és szerény személyem)
Én már el is készítettem egy saját avatárt erre a sémára, az így néz ki:

Egység avatar Avatarme

Természetesen ezek le lesznek kicsinyítve, most csak azért ekkorák, hogy jól látható/ szerkeszthető legyen.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 12:25 am

Nem rosszak, egy olyat tudsz csinálni, ahol Caesar feje van középen? Smile


Azért nincs itt avatarom, mert mittudomén miért. Észre sem vettem. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:25 am

persze hogy tudok! a mostani avatárod, vagy egy random cézár fej is megteszi? Very Happy
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:45 am

Tudnál nekem egy olyat csinálni, amiben a mostani avatárom van benne?
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Caesar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:55 am

Amelyik jobban néz ki, azt tedd bele. De ne valami karikatúra Caesar legyen. Razz
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 1:57 am

nabazd, voltam olyan hülye hogy a rétegeket nem mentettem el külön, szóval újra meg kell csinálnom az alapot is, hogy könnyen szerkeszthető legyen Very Happy de ettől még meg tudom csinálni csak kis idő kell hozzá! Smile
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:00 am

ez nekem nagyon bejön Very Happy jó az unalmas pirosfehérzöld után ez a háttér, nagy ötlet.

Én is kaphatnék egyet a medvémmel? Smile Habár nem tudom ki tudod-e vágni a fejét a háttérből, vagy azzal együtt, nekem mindegy, ahogyan könnyebb.
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:02 am

Esetleg nekem alulra betehetnél egy Exterminatusos keresztet a jobb sarokba, hogy jelezzem, ott is voltam. Smile A másik sarokba meg egy nemzetőr kokárdát, mert ott is voltam. Smile

De az már csak luxus kérés.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:20 am

ugye hogy uncsi hogy minden avatár alapja a zászló? ez is magyar jelkép! Razz

Borem: megoldható, már kész is a tiéd, de ha csak a sarokba teszem, az nagyon pici lesz és alig fog látszani, pl ütésnél egyáltalán nem.

A medve... háát megoldható, majd az élsimítással lesznek gondjaim, de meglátom!

megint Borem: el tudod küldeni a kokárdát meg a keresztet nagyobb méretben? egyrészt csirkézik az erep nem tudom onnan leszedni, másrészt meg jó az ha nagy méretben van meg, könnyebb szépen szerkeszteni.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:48 am

Bars és Borembukkk avatárja készen van (utóbbi még a plecsnik nélkül, arra várok hogy elküldd!)

AT a te avatárod is kéne eredeti méretben, mert ha a játékból letöltöm, az nagyon csúnya lesz a végére!
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:12 am

Egyelőre jó lesz plecsnik nélkül is, szeretném megsasolni. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:17 am

Akkor madarászkodjatok!

Apropó sas, gondoltam rá, hogy a "nemzeti gárda" alá egy kitárt szárnyú turult vagy sast vagy sólymot beszerkesztek, de egyelőre jegelem az ötletet, mert minél csicsásabb egy avatár, annál kevésbé látszik pl csatákban.

Egység avatar Avatarat

Egység avatar Avatarbars

Egység avatar Avatarborembukkk1

Remélem mindenki megismeri a magáét!

A Boremé volt a legkönnyebb, csak találnom kellett egy megfelelő képet hozzá. Ami most az avatárod, azzal is megpróbáltam, de mire leszedtem a hátteret nagyon kockás lett a széle, úgyhogy maradtam ennél a verziónál. A medvének a füléből hiányzott egy darab az eredeti képen, úgyhogy fül transzplantáción esett át, a hátteret leszedni vicces volt, végül találtam egy új módszert az élsimításra, azzal így néz most ki. AT avatárja pedig a fegyver miatt okozott kisebb fejtörést: mint láthatjátok, az alak a többi réteg mögött, míg a fegyver a rétegek előtt van, ehhez duplikálni kellett az egyéni réteget, és leradírozni róla mindent a fegyveren kívül, nagyon óvatosan körbevezetni a körvonalakat, aztán így sikerült. a fehér csík alul meg oldalt nem fog látszani ha beteszitek avatárként (elvileg legalábbis).


A hozzászólást Darth Atheel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 27, 2011 3:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
AT89




Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 26.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:19 am

Csúúúúcsszuper:)) Köszi!!!
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 3:34 am

Az enyém kicsiben egy picit viccesen néz ki, lehet, hogy lejjebb kellene tenni a fejet. Smile
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:08 am

Egység avatar Avatarborembukkk2

Így? De így kitakarja az állát az alsó címer! Vagy hozzam a háttér elé?
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:22 am

Ha tényleg van időd, egy háttér elé hozósat csálhatnál, meg agy olyat, ahol csak a kereszt, a fej és a címer van a csilivili babérkoszorú, meg a csicsás felirat nélkül. Smile
Vissza az elejére Go down
borembukkk

borembukkk


Hozzászólások száma : 57
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 24.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:23 am

Kb mint az itteni avatarod, még a címer sem muszáj.
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:26 am

bezzeg mikor azt mondtam hogy lehetne olyan az egyéni avatárunk, azt mondtad hogy neked nem tetszik Very Happy most meg olyan kéne? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Darth Atheel
Admin
Darth Atheel


Hozzászólások száma : 127
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.
Tartózkodási hely : Hungary

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:37 am

Egység avatar Avatarborembukkk4

Egység avatar Avatarborembukkk3a

Egység avatar Avatarborembukkk3b

A kért sorrendben Wink
Vissza az elejére Go down
Bars Ironclaw

Bars Ironclaw


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2011. Jul. 23.

Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 6:21 am

hát ez hatalmas lett Very Happy piszkosul tudsz Atheel, isten vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egység avatar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egység avatar   Egység avatar I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egység avatar
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
eNemzeti Garda :: Nemzeti Gárda katonai alakulat :: Nemzeti Gárda-
Ugrás: